Viacúčelové vozidlá

Pracovné úžitkové vozidlá

Modelový rad T

Modelový rad T je zložený z piatich strojov a poskytuje tak možnosť vybrať si stroj presne pre vaše potreby od benzínových, cez elektrické až po dieslové modely s nosnosťou od 227 až po úžasných 508 kg. Obrovské možnosti týchto strojov ešte rozširuje široká škála príslušenstva a doplnkov.

Gator HPX815E

Zoznámte sa s HPX815E, Gatorom stvoreným pre stavenisko. Ochrana proti prevráteniu pre všetky terénne práce s nosnosťou až 454 kg.

ProGator

Zoznámte sa s našim profesionálom. ProGator pomáha udržiavať váš trávnik v špičkovej kondícii od postreku až po zber materiálu. Aj s maximálnym zaťažením 1535 kg je vďaka hydraulickému riadeniu a malému polomeru otáčania radosť tento stroj riadiť.

Terénne cross-over vozidlá

Gator XUV560E

Len John Deere môže toto vozidlo nazývať základným modelom! Rovnako ako ostatné vozidlá v tejto rade je najmenšie terénne vozidlo ťahúňom do ťažkej prevádzky.

Gator XUV590M a XUV590M S4

Švajčiarsky armádny nôž, na ktorý ste čakali. Náš najrýchlejší tereniak? Správne. Robustná korba? Správne. Nezávislé odpruženie, asistent rozjazdu do kopca? Správne. Navyše vo verzii pre 4 osoby sa skvele hodí pre výnimočný zážitok pre vašich hostí!

Gator XUV855M a XUV855M S4

Keď pracujete s jedným s najsilnejších zvierat na zemi, potrebujete Gator. XUV855M je neúnavný stroj určený pre najnáročnejšie prostredie.  XUV855M S4 ľahko prepraví 4 pasažierov aj s veľkám počtom batožiny. Je vybavený plne plne nezávislým odpružením, ktoré zaisťuje kľudnú jazdu.

Gator XUV835M

Posledná vec, ktorú chcete je, aby sa Gator obtiažne riadil. XUV835M myslí na vaše pohodlie. Posaďte troch ľudí dopredu pri jazde v teréne a užívajte si výhody veľkého úložného priestoru v kabíne aj na robustnej korbe.

Gator XUV865M

Aj v nádhernej prírode môže byť práca drsná, preto musíte byť pripravený na čokoľvek. To je dôvod, prečo sme skonštruovali XUV865M so zapínateľným pohonom všetkých kolies (4WD) a najvyššou svetlou výškou z našich terénnych vozidiel, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je pred vami.