Traktory radu 6R - Veľký rám MY2022

Rada 6R - Veľký rám

  • Max. výkon 237 koní (174 kW) (ECE-R120) + 22 koní (16 kW) so systémom IPM
  • 6-valcový motor 6,8 l
  • 8,8 t a rázvor 2,80 m
  • Kabína XXL ComfortView™ (3,33 m³) s 2 panoramatickými dverami alebo stĺpikom B po ľavej ruke a displej 4. generácie CommandCenter™ s hlučnosťou 71 dB(A)
  • Voľba prevodovky: AutoQuad, DirectDrive, AutoPowr

Rad 6R: Pracujte rozumnejšie, vykonajte viac.

Traktory radu 6R s veľkým rámom: Sila a výkon

Oficiálne potvrdená efektivita: Dodávatelia a farmári uprednostňujú tieto traktory pre ich výnimočnú efektivitu (Schleppertest 2020, Poľnohospodárska komora Dolného Saska, Nemecko), vynikajúci výkon na cestách a spoľahlivú a pohodlnú jazdu v náročných podmienkach aplikácií.

Presné poľnohospodárstvo

V traktore radu 6R máte k ’dispozícii technológiu, ktorá hladko prepojí stroje a ľudí, pracuje s nevídanou presnosťou a efektivitou a poskytuje prehľady, s ktorými budete mať skutočnú výhodu.

Kabína a ovládanie

V tejto mimoriadne ’priestrannej (3,33 m³) a veľmi tichej kabíne (71 dB (A)) a s novým rohovým displejom odvediete svoju najlepšiu prácu. S pákovým ovládačom CommandPRO™ s 11 nastaviteľnými tlačidlami zvládnete výkon modelu 6R s ľahkosťou.

Komfort

Zvýšte produktivitu pri opakoBuďte ostražití a zostaňte uvoľnene sústredení: Odpruženie prednej nápravy TLS™ Plus a odpruženie kabíny HCS Plus spolu poskytujú ten najlepší zážitok z jazdy a riadenia na poli aj na ceste.vaných činnostiach. S funkciou návratu do pôvodnej polohy si môžete uložiť až štyri rôzne polohy príslušenstva na rýchle a pohodlné vrátenie sa do jednej z nich pomocou joysticku.